Zoomtrader

Registrace Zoomtrader

ZoomTrader je v Česku tak trochu novinkou, známým a oblíbeným se stal v USA a jiných zemích západní Evropy. Je to platforma pro obchodování s binárními opcemi s velice jednoduchým principem. Uživatelé nekupují žádné komodity, nýbrž se snaží odhadnout cenu, které daná komodita ve vybraném časovém úseku může dosáhnout – a do tohoto předpokládaného vývoje investují část svého kapitálu.

Jestliže se je jejich odhad správný, investice se zúročí až 180%. Odhadovat můžete vývoj cen akcií, komodit, výši měnových kurzů nebo hodnotu burzovních indexů.

Obchodování na Zoomtrader


Zoomtrader nabízí jednoduchost a transparentnost. Systém je opravdu jednoduchý, naučí se s ním manipulovat úplně každý obchodník. Výhodou je také vysoká transparentnost. Každý uživatel dopředu vidí, jak vysokého zisku může dosáhnout, pokud bude odhad vývoje správný.

Opravdu pro každého
I když nejste zrovna milionář, můžete na ZoomTrader obchodovat. U ZoomTrader stačí malé částky – minimální výše jednoho obchodu je 10 Euro, v přepočtu přibližně 250 Kč. Navíc nemůžete jít do mínusu, takže neproděláte více peněz, než doopravdy máte. Pozitivem je, že ZoomTrader je mimořádně otevřený i ke krátkodobým obchodům. Můžete si zvolit mezi různými časovými úseky, ve kterých budete odhadovat vývoj ceny, například 30 minut, 60 minut, do konce dne, popřípadě i do konce měsíce. Toto je nesporné plus pro ty, kteří by se rádi věnovali obchodování, ale z časových důvodů dosud nemohli.

 

Jaká nabízí Zoomtrader aktiva?


Výběr je opravdu pestrý. Z komodit můžeme uvést například zlato, měď, kávu, cukr, stříbro a nebo ropu. Co do množství nezaostávají ani měnové kurzy – odhadovat můžete třeba AUD/USD, GBP/JPY, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/JPY, USD/NOK, USD/CAD a EUR/CHF. K oblíbeným burzovním indexům patří Nasdaq Future, CAC Future, Bovespa a také Dow Jones. A akcie? Vybrat si můžete z nepřeberného množství různých společností apod. – pro příklad uveďme Facebook, Allianz, Honda, Toyota Motor, Gazprom, Intel, IBM, Danone a třeba i Walt Disney.

Platební metody
ZoomTrader si zakládá na absolutní bezpečnosti veškerých platebních transakcí. Finanční prostředky můžete vložit ve třech velice jednoduchých krocích – po přihlášení rozkliknete vpravo nahoře zelené pole Deposit. Zobrazí se tabulka, kde vyberete výši, měnu a zvolíte platební metodu, poté kliknete na zelené tlačítko Deposit now. Pak už jenom vyplníte informace o sobě a kreditní kartě a můžete začít obchodovat. Níže v tabulce uvádíme přehled všech možných platebních metod.
Kromě Bank Transfer, kde můžete odeslat najednou až 50 000 $, jsou všechny ostatní osvobozené od poplatků, ale vložit můžete pouze 5000 $ .

Odborná pomoc
Pro ZoomTrader je důležitá hlavně spokojenost zákazníků – s tím je spojeno i to, že každý obchodník potřebuje občas pomoci. U ZoomTrader pracují špičkový odborníci na obchod, IT experti a další specialisti, kteří jsou vám vždy k dispozici. Kontaktovat je můžete buď na LiveChatu, FAQ, popřípadě na telefonické podpoře.

ZoomTrader poskytuje svým uživatelům kvalitní výukové materiály. Na webu ZoomTrader naleznete mnoho e-knih, výuková videa a pravidelné zpravodajství ze světa obchodu. Nabízí i slovníček pojmů, takže pokud nějakému slovíčku nerozumíte, najdete jej vysvětlené pod odkazem Glossary.

 

Zoomtrader – obchodní platformy


U Zoomtraderu se obchody zadávají ve webové obchodní platformě, která má celkem 5 složek rozdělených podle typu opcí. Složky si můžete zobrazit v režimech Multi, Classic a Chart+.

  • Multi –  tomto režimu vidíte najedno čtyři okna s grafy, přičemž v každém může být jiné aktivum.
  • Classic – zde vidíte pouze jeden graf pro jedno aktivum, ale zato je vidět najednou celý seznam obchodovatelných aktiv.
  • Chart+ – pouze u složky Digital. V tomto režimu vidíte pouze jeden graf a obchody můžete zadávat přímým kliknutím na šipky umístěné v grafu.

Složky dle typu opcí

  • Digital – klasická opce Call/Put. Jestliže očekáváte, že cena aktiva v expiraci bude vyšší než aktuální cena, volíte opci Call, v opračném případě vás zajímá opce Put.
  • Turbo – Opce Call/put s krátkou expirací – na výběr je expirace 1, 2 nebo 5 minut.
  • Touch Up/Down – zde můžete zakoupit opce, které vydělávají v případech, kdy daná opce skončí nad určitou hranicí nebo pod ní. Hranice jsou dvě – nad a pod aktuální cenou. Nad horní hranicí vydělává opce Touch Up, pod spodní hranicí naopak vydělává opce Touch Down.
  • One Touch – opce OneTouch vydělávají, pokud se cena přesně dotkne stanovené hranice v libovolný čas do doby expirace. Zde jsou největší výnosy, které činí až 300%. Oproti tomu opce No Touch vydělává, když k dotyku nedojde.
  • Range – máte dvě volby – IN vydělává, jestliže cena skončí uvnitř vymezeného pásma, OUT když je cena mimo dané pásmo.

 

Zoomtrader – shrnutí


Hodnocení Binary options brookers : star-gold 95%
Web: banc de binary www.zoomtrader.com
Minimální vklad: 10 $
Mininální obchod: 24 $
Maximální obchod: 50 000 $
VIP účty: od 5000 $
Demo účet: Ano, časově i finančně neomezený. Podmínkou je založení reálného účtu s prvním vkladem. Ten je však možné vybrat zpět i bez obchodování na reálném účtu.
Bonus na vklad: 100%, můžete i nemusíte přijmout. Pokud přijmete, musíte před výběrem nasbírat daný počet obchodních bodů.
Vklady a výběry: AllCharge, Visa, MasterCard, AMEX, JCB, Local European Cards, Diners Club, Moneybookers / Skrill, Boleto, Moneta, Sofort, Neosurf, Astropay card, Instantbank, Trustpay, Banklink / Fiserv, Ideal, Poli, CashU, Multibanco, American Express, Bank Transfer
Druhy opcí: Up/Down, Boundary, One Touch, 60 seconds
Instrumenty: Forex, komodity, akcie, indexy, Bitcoin
Regulace : CySec


Tip pro VásTip pro vás

Podívejte se na video, ve kterém je představeno obchodování s pětiminutovou opcí – ke zhlédnutí zde.

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. Markets.com
  2. Plus500
powered by Related Pages WP plugin