Upozornění: CFD service | Váš kapitál může být v ohrožení | Vhodné pro zkušené obchodníky, ne pro začátečníky
Registrace Plus500

Registrace Plus500

Hned na úvod je vhodné si říci, co to vlastně Plus500 je. Jedná se o renomovanou brokerskou společnost, která se snaží svým klientům poskytnout ideální tržní prostředí a také jim zajistit co možná ty nejlepší podmínky pro obchodování. Pochopitelně má Plus500 celosvětové zaměření a to hlavně v trzích a hlavních světových finančních produktech, jakými jsou například akcie, indexy, měny nebo také komodity. Největší výhodou je neomezená demo platforma, která je navíc úplně zdarma.

Broker Plus500 je autorizován a regulován britským úřadem FCA (Financial Conduct Authority).

Brokerská společnost Plus500


Byla celá registrovaná v Anglii a Walesu a hlavní sídlo je kde jinde, než v Londýně. Plus500 funguje jako broker od roku 2007, kdy v hlavním městě Kypru, Larnace, zahájila svoji nynější činnost. Hlavně díky silnému vztahu s mnoha mezinárodními bankami mohla poskytnout svým klientům optimální obchodní platformu, díky které mohou klienti výhodněji a ještě lépe precizněji realizovat svoje obchody a různé strategie. Jednou z výhod brokera Plus500 jsou jeho webové stránky, které jsou velice precizně zpracovány do každého sebemenšího detailu a navíc nechávají v návštěvníkovi příjemný dojem a pocit, což je rozhodně na web podobného zaměření velké plus.

Další nesmírnou výhodou je přeložení webových stránek do více jak 35 světových jazyků, pochopitelně včetně češtiny. Snadné používání Plus500 Pokud se rozhodněte začít používat platformu Plus500, uděláte rozhodně dobře. Webové stránky jsou velice příjemně zpracovány a třeba menu je po grafické stránce velice přehledné a tím pádem umožňuje klientovi snadnou a bezproblémovou orientaci a přehled v základních oblastech. Stejně tak působí i samotná softwarová aplikace, přes kterou uživatele realizují svoje obchody. Tato aplikace je možná drobnou nevýhodou, jelikož většina konkurenčních brokerů funguje na bázi čistě online internetových projektů, kde není potřeba vůbec nic instalovat a rozšiřovat.

Plus500 nabízí svým uživatelům skvělou službu pro sledování jejich výsledků a obchodů pomocí SMS nebo e-mailů a to zcela zdarma. Nesmírnou výhodou je
obchodování přímo z vašeho chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Stačí si na webové stránce Plus500 stáhnout příslušnou aplikaci pro váš mobilní  operační systém.

Jak s obchodníkem Plus500 nejlépe začít?


Jestliže si chcete obchodníka Plus500 nejdříve osahat a vyzkoušet si jaké to je obchodovat s penězi v reálných podmínkách, je pro vás jako pro nové uživatele hned po krátké registraci připravena časově omezená demo platforma, ve které můžete při aktuálních cenách komodit a za použití fiktivních peněz otestovat jaký jste vlastně vůbec obchodník. Toto celé je pochopitelně zcela zdarma. Až si toto demo náležitě vyzkoušíte a zjistíte co všechno ve vás je, můžete dále vstoupit do světa reálných peněz. Výhodou a skvělou zprávou je, že pokud si necháte ověřit váš kontaktní telefon, získáte příjemný vstupní bonus ve výši 500Kč. Oproti konkurenci není v platformě Plus500 na výběr z několik účtů s možností výběru velikosti minimálního vstupního vkladu. V Plus 500 je to tak, že máte založený účet, kde máte minimální vklad ve výši 3000,- Kč. Ohlasy jsou různé.

Pro někoho je to plus, pro jiného překážka.Možnosti financování jsou poměrně hodně rozsáhlé a uživatel si tak může na svůj účet poslat peníze přes všechny typy karet, díky službě MoneyBookers nebo klasicky převodem z účtu. Další výhodou je online pomoc, která je vám k dispozici přesně 24 hodin denně a celkem 7 dní v týdnu, což je hodně skvělé zjistění hlavně v případě, pokud s něčím potřebujete pomoci a nevíte si s něčím rady. Své dotazy směřujete na e-mail, nebo FAX.

První zkušenosti s Plus500


Pokud se nakonec rozhodnete vstoupit do tohoto mnohdy nejistého světa a začít obchodovat s reálnými penězi, otevřou se vám opravdu nové a široké možnosti investic. V dokonale graficky přehledné webové stránce můžete sledovat a odhadovat aktuální trendy, na základě kterých investujete svoje peníze.

Pomocí těchto grafů lze snadno odhadnout jak trh na vnější jevy reaguje a co může předpokládat. Díky tomu si můžete realizovat své obchody na trhu s českými domácími akciemi a hlavním akciovým indexem PX 15, který je na trzích s ropou, zlatem, stříbrem a řadou dalších komodit. Plus500 se stane velice silným nástrojem pro vaše obchodování a bude se vám v plné míře snažit pomoci pro dosažení lepších výsledků.

Hlavní výhody obchodování s Plus500


Platform Plus500 má pochopitelně celou řadu výhod, které je potřeba, aby každý nový uživatel ještě před začátkem obchodování znal a podvědomě o nich věděl.

Jedná se hlavně o tyto body:

 • jednoduchá a dokonale přehledná obchodní aplikace, která je navržená přesně tak, aby vyhovovala všem potřebám obchodníka
 • první uvítací bonus je ve výši 500Kč na váš účet při registraci,
 • bleskové založení účtu, které zabere pouze vyplnění několika formulářů a může vám zabrat maximálně dvě minuty vašeho času,
 • Plus500 nemá žádné (ani skryté) poplatky za obchodování, vklad nebo výběr peněz,
 • Plus500 žije pouze ze spreadu,
 • minimální vklad 3000,- Kč, ale za větší vklady získáváte příjemné bonusy,
 • jedná se o prvního celosvětového obchodníka a doposud pouze jednoho ze dvou, který nabízí CFD obchody s elektronickou měnou BitCoin,
 • k dispozici více jak 1000 CFD instrumentů k obchodování,
 • úzký spread od 2 pips na EUR/USD ( to je rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou je pouze 0.0002 USD, což je hodně zanedbatelná částka).

A jaké jsou nevýhody?

 • pro profesionálního obchodníka se může zdát aplikace limitující,
 • Plus500 nemá možnost naprogramovat si vlastní roboty,
 • o víkendech je e-mailová podpora hodně pomalá.

Závěrečné hodnocení platformy Plus500


Celkově je služba Plus500 jednou z nejoblíbenější obchodovaní aplikací dnešní doby. Když se velcí obchodníci ohlédnou za svoji dosavadní kariérou a podívají se na Plus500, vzpomenou si na svoje začátky a přijde jim celková služba Plus500 jako dokonalý vstupní můstek do světa velkých peněz. Na první pohled se zná platforma Plus500 hodně jednoduchá, ale v tom je její celková síla a intuitivní ovládání. je tou největší předností a sílou. Skvělý je také vstupní bonus ve výši 500Kč, kdy si každý uživatel vyzkouší, jaké obchodování vůbec je a zda se do něj v budoucnu pustí, nebo nikoliv.

Dále doporučujeme tyto brokery

 1. Markets.com
 2. Zoomtrader
powered by Related Pages WP plugin