Registrace Option Web

Registrace Option Web

 

Brokerská společnost OptionWeb je jedním z prvních brokerů binárních opcí, který získal licenci od Kyperské komise pro cenné papíry – regulace CySec. Na trhu binárních opcí ho můžeme potkávat od roku 2012, přičemž se řadí k jedné z nejvíce spolehlivých společností pro obchodování binárních opcí vůbec. Provozovatelem společnosti je společnost Lionsman Capital Markets Ltd group, samozřejmě s kyperským sídlem.

OptionWeb – mladý leader


Výše jsme uvedli, že OptionWeb působí na trhu teprve od roku 2012. To, že je na trhu takto poměrně krátkou dobu, ale vůbec nevadí. I v takto krátkém „zkušebním“ období dokázal, že je velice solidní společností s vysokými standardy a že je u něj radost obchodovat. Na mnoha zahraničních internetových fórech lze dohledat velice kladná hodnocení této společnosti. Ve světě má tedy celkem slušné jméno, a tudíž počet obchodníků obchodujících právě u společnosti OptionWeb stále rapidně roste.

Jednoduchý obchodní proces


U OptionWeb se nemusíte bát nedostatečného výběru podkladových aktiv. Ba právě naopak! Tato brokerská společnost nabízí opravdu velice široký výběr obchodovatelných aktiv, přičemž máte šanci až na 85% výnos z vaší původní investice a to všechno samozřejmě bez jakýchkoliv dalších poplatků. Obchodování je velice intuitivní, celý obchodní proces je maximálně jednoduchý, tudíž se v něm neztratí ani obchodnický nováček. Pro obchodování vám postačí, když rozkliknete hlavní stránku brokerské společnosti OptionWeb – optionweb.com – jednoduše si vyberete podkladové aktivum, které byste chtěli obchodovat a hned po této volbě můžete požadavek na obchod odeslat.

Pro obchodování jsou vám zde k dispozici čtyři kategorie, jimiž jsou, jako již tradičně, akcie, akciové indexy, komodity anebo také poslední dobou více a více oblíbené měnové páry.

Široký výběr podkladových aktiv je samozřejmostí


Brokerská společnost OptionWeb nabízí k obchodování akcie povětšinou celosvětově známých a populárních firem jako jsou například Amazon, Facebook, Rolls Royce, Nissan, Fiat, Tesco, Goldman Sachs, Barclays, popřípadě i některých technologických společností, mezi jejichž zástupci můžeme jmenovat kupříkladu Toshiba, Hitachi a nebo také velmi populární a perspektivní IBM. Mezi další bychom mohli zařadit třeba Lukoil, indickou Tatu (Tata) a za zmínku stojí i ruský Gazpron, jehož akcie jsou v dnešním světě obrovský potenciál rapidního růstu.

Jestliže byste si rádi zkusili, jaké to je obchodovat komodity, potěšíme vás. Tedy spíše OptionWeb… Nabízí totiž nepřeberné množství obchodovatelných komodit, vybere si doopravdy každý. Rozhodovat se můžete mezi pšenicí, kávou, cukrem a dalšími zemědělskými plodinami. Zapomenout ale nesmíme ani na suroviny, které dnes hýbou světem. Mluvíme tu o ropě, zemním plynu, zlatu stříbru a nebo o velmi cenné platině.

Bohužel nic není stoprocentní a tak vás musíme i trošku zklamat. Pokud jste forexový obchodník tělem i duší, nebude pro vás OptionWeb úplně nejlepší volba. Totiž, co se měnových párů týká, tak tato brokerská společnost nabízí pouhých třináct možností. Na druhou stranu, jestliže se zajímáte o některé konkrétní měnové páry a jsou to zejména ty populární, nemusíte zoufat – tyto konkrétní totiž OptionWeb nabízí. V jeho nabídce tedy nalezneme zejména přední měnové páry, jako jsou například EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF, USD/CAD, AUD/USD a NZD/USD.

Ale abychom teď už nekritizovali, máme pro vás i další výbornou zprávu. Jestliže toužíte po tom otestovat obchodování akciových indexů, budete moci zajásat. OptionWeb totiž nabízí, tedy kromě těch nejznámějších jako jsou například NASDAQ, S&P500, Dow Jones, DAX, FTSE nebo Nikkei, i akciové indexy méně známé, k nimž bychom mohli zařadit kupříkladu Dubai, Bombay SE, Tel Aviv 25 nebo Kuwait.

Obchodní platforma s mnoha výhodami


Obchodní platforma brokerské společnosti OptionWeb funguje, stejně tak jako platformy mnoha dalších obchodních společností, na enginu SpotOption. Kromě velmi příjemného, takzvaně user-friendly, uživatelského prostředí, vás překvapí i naprostá jednoduchost a přívětivost této platformy. Ovšem tato platforma není jen tak obyčejná, jakou vídáte i u ostatních brokerů – platforma OptionWeb má totiž velké plus, kterým je funkce Double Up. Tato funkce je užitečná v případě, kdy obchodník věří (nebo doufá) v to, že jeho nakoupená opce brzy skončí takzvaně ITM – in the money (jednoduše řečeno: obchod bude výdělečný, skončí ziskem). V tomto případě pak může provést zdvojnásobení svojí původní (základní) investice pouhým jedním kliknutím na tlačítko Double Up.

Pomocí tohoto kliknutí se pak vytvoří další obchod s naprosto totožnými vlastnostmi, jako měl obchod u opce první, ovšem s tím rozdílem že nově uzavřený obchod poskytne obchodníkovi skvělou příležitost k tomu, aby zdvojnásobil svůj výdělek.

A aby toho nebylo málo, tak přihodíme ještě další funkci, kterou se obchodní platforma OptionWeb může pyšnit. Jedná se o funkci Rollover. Dejme si malý příklad – máte opci, která expiruje mimo pásmo in the money. Funkce Rollover vám možní prodloužit expirační dobu této opce. Tuto příjemnou vlastnost oceníme zejména tehdy, když nejde obchodování úplně stoprocentně podle našich představ.

Jako již klasicky nabízí i obchodní platforma OptionWeb možnost obchodovat hned několik druhů opcí – klasické High/Low opce, tak i One touch nebo velmi oblíbené 60 sekundové opce. K dispozici je každému obchodníkovi i vestavěný OptionBuilder, který obchodníkům dovoluje sestavit si svou vlastní, na míru šitou opci. Co se týče mobilní platformy, tak tady je to opět trošku slabší. Potěšeni budou majitelé mobilních telefonů a ostatních zařízení s operačním sytémem Android. Naopak uživatelé, kteří mají za operační systém iOS, zatím ostrouhají. Ale ani oni nemusí mít obavy. Verze mobilní platoformy OptionWeb pro operační systém iOS se již připravuje a OptionWeb slibuje, že bude zanedlouho k dispozici pro uživatele z celého světa.

Další velkým plusem společnosti OptionWeb je, že zde mají obchodníci možnost vybrat si z poměrně široké škály různých expiračních dob u jednotlivých opcí. Obchodník má možnost obchodovat danou opci dnes, zítra, příští týden, za čtyrnáct dní, za tři týdny, za měsíc, na konci roku a nebo dokonce až následující rok.

Vklady a výběry


Co se vkladů a výběrů týká, tak zde je to naprosto standartní (tj. jako u většiny ostatních brokerů). Vklady i výběry se dají klasicky provádět prostřednictvím bankovního převodu, kreditních i debetních karet, ale ochuzeni nebudou ani majitelé internetové peněženky Skrill MoneyBookers. Zpracování žádosti o výběr vašich finančních prostředků provádí pracovníci OptionWeb standartně do 72 hodin od obdržení požadavku a samotný převod pak zabere ještě něco kolem pěti až sedmi dnů.

OptionWeb – shrnutí


Hodnocení Binary options brookers : star-gold 88%
Web: banc de binary www.Optionweb.com
Minimální vklad: $200
Mininální obchod: $5
Maximální obchod: $1500
Návratnost: 85%
Demo účet: Demo účet k dispozici zdarma se stejnými podmínkami pro obchod jako na reálném účtu.
Bonus na vklad: 100%
Vklady a výběry: kreditní i debetní karty, Skrill MoneyBookers, bankovní účet, Liberty Reserve, CashU
Druhy opcí: high/low, one touch, spedd trading
Instrumenty: akcie, akciové indexy, komodity, měnové páry
Obchodní platforma: SpotOptions
Regulace: CySEC, FSA, CONSOB, ACP Banque de France guarantee

Náš tip

Výše jsme si představili poměrně mladou brokerskou společnost OptionWeb. I když je tato společnost na trhu teprve od roku 2012, už si stihla udělat velice dobré jméno v celém světě. Všechno to i díky tomu, že svým obchodníkům poskytuje maximální servis a udržuje si vysoké standardy služeb. My jsme pro vás dnes vybrali YouTube video přímo od OptionWeb, kanál School. Jedná se tedy o výukové video, které společnost poskytuje svým obchodníkům s cílem maximalizace zisků a zajištění komfortu.

Níže uvedené video popisuje strategii pro opce 60 seconds. Sice není v češtině ani v angličtině, ale je natolik názorné, že ho pochopí opravdu každý a dokáže z něj pak vytěžit maximum pro své vlastní obchodování.


Získejte ebook zcela zdarma

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *