OptionsXO - registrace

OptionsXO – registrace

OptionsXO je broker binárních opcí založený roku 2012. Vzhledem k nedávnému datu založení může být tato firma považována za nezkušenou, nicméně OptionsXO učinil vše pro to, aby převzal to nejlepší od zavedených firem a zakomponoval to do své obchodní platformy. Platforma OptionsXO byla vytvořena firmou TechFinancials.

V této recenzi se nebudeme zabývat běžnými záležitostmi ani srovnáváním OptionsXO s jinými brokery. Zaměříme se jen na unikátní typy účtů, způsoby vkladů a výběrů, bezpečnostní aspekty a zákaznickou podporu. Věříme, že tyto informace budou cenným přínosem pro Vaši kariéru binárního obchodníka.

OptionsXO – typy účtů


U OptionsXO najdete několik typů účtů a jedinečných funkcí. Blíže se s nimi můžete seznámit níže.

Mini účet

Základní účet se nazývá Mini nebo Standard a pro jeho založení stačí jen 25 USD. Můžete využívat tradiční opce jako Call/Put, Boundary, Touch a 60 seconds, které jsou dostupné u všech aktiv. Tento účet nabízí nulové komise pro obchodování s měnami, indexy, komoditami i akciemi. Účet se aktivuje bezprostředně po registraci obchodníka.

Účet Silver

Minimální vklad pro tento účet je osmkrát větší než u Mini účtu, což činí 200 USD. Díky tomuto typu účtu získáte výhody, které u standardního účtu nejsou. Například 2% bonus navíc ke každému obchodu. Účet Silver Vám umožní plný přístup k obchodní platformě, bez jakýchkoliv komisí. Máte také bezplatný přístup do vzdělávacího centra, kde se můžete poradit s profesionály nebo si prohlédnout denní analýzy trhu.

Účet Gold

Minimální vklad pro tento účet činí 5000 USD. Jediná výhoda navíc oproti účtu Silver je 3% bonus za každý obchod. Vzhledem k minimálně částce by, podle mého, měl OptionsXO nabídnout větší výhody svým klientům.

Účet Platinum

Pro účet Platinum musíte provést počáteční vklad o velikosti alespoň 10 000 USD. Platinový účet nabízí stejná privilegia jako Silver nebo Gold, bonus činí 4%. Ve srovnání se se standardním účtem je aktivace ostatních typů účtu trochu více komplikovaná. Majitelé VIP účtů musí, po vložení peněz, kontaktovat jednoho z představitelů firmy aby dostali svá VIP práva.

 

OptionsXO přehled


Obchodní nástroje a ToolsDifferent opce typů Above/Below a tradiční High/Low, One Touch, Boundary, One Touch a Boundary High Yield opce jsou k dispozici pro obchodování. Za zvláštní zmínku stojí například High Yield opce, které nabízejí výnos až 360%. I ve srovnání s nabídkami ostatních brokerů jsou tyto opce s vysokým výnosem velmi atraktivní.
Kromě toho, OptionsXO pro zvýšení zisků svýk klientů vyvinul a nabízí spoustu podpůrných funkcí jako Early Closure, RollOver a DoubleUp. Tyto možnosti nabízí také tento velmi dobrý broker TradeRush.

 • Early Closure – tato unikátní funkce umožňuje obchodníkům uzavřít aktuální obchod před expirací. Váš zisk bude vyplacen v závislosti na aktuální spotové ceně aktiva a jejím vztahu k cílové ceně opce. Příkladem může být 5-ti minutový obchod, ve kterém jste v plusu a zbývají pouhé dvě minuty do konce. Vy ale tušíte, že se trh obrátí proti Vám. Toto je situace kdy využijete funkci Early Closure k ukončení probíhajícího obchodu, což Vám umožní maximalizovat zisk nebo omezit ztrátu.
 • Rollover – tuto funkci můžete využít pouze při splnění několika podmínek. Když se obchod blíží ke konci a Vy jste ve ztrátě, můžete použít Rollover a prodloužit expiraci. Takto můžete ze ztrátového obchodu udělat ziskový. Pamatujte ale, že máte pouze jednu jedinou možnost využít výhody této funkce.
 • Double-Up –tato funkce Vám umožní vydělat dvakrát více, než byl původně plánovaný zisk při stejné počáteční investici. Nicméně, počítejte s tím, že při použití této funkce se změní cílová cena (target price) opce.

OptionsXO – bankovní operace


V závislosti na typu účtu, každý obchodník dostane uvítací bonus ve výši až 10 000 USD.

Vklady – GBP, EURO a USD jsou tři základní měny používané pro vklady na OptionsXO. Konkrétní měnu si vyberete při registraci a po prvním vkladu ji už nemůžete měnit. Vklady pomocí kreditní/debetní karty nebo převodem z účtu vyžadují minimální částku 25 USD. Zatímco MoneyBookers, CashU, Liberty Reserve nebo Ukash vyžadují částku alespoň 100 USD. Můžete použít karty VISA, MasterCard, American Express, Diners Club a Maestro International. Při použití převodu z účtu budete muset investovat daleko více peněz.

Výběry – výběr z účtu je zpracován až po odeslání všech nezbytných dokladů o obchodníkově totožnosti. Platba se provádí stejným způsobem, jakým byl učiněn vklad. Příklad: Pokud jste peníze vložili pomocí MoneyBookers, případný zisk Vám bude vyplacen opět přes MoneyBookers.

Není stanovena minimální částka pro výběr, nicméně bankovní převod vyžaduje alespoň 100 USD/GBP/EURO. V případě platby kartou, nemůže být vybíraná částka vyšší než původní vklad. Počítejte s náklady ve výši zhruba 25 USD/GBP/EURO a dobou cca 4 až 7 dní ode dne, kdy jste požádali o výběr, než se peníze objeví na Vašem účtu. V případě nutnosti svůj výběr můžete zrušit.

OptionsXO – informační bezpečnost

OptionXO používá 128 bitový SSL šifrovací certifikát pro ochranu dat. Všechny informace posílané mezi brokerem a klientem jsou šifrovány. Citlivá data, jako jsou hesla, se také zpracovávají v zašifrovaném formátu, nemusíte se obávat o jejich bezpečí.

OptionsXO – zákaznická podpora

Hned po registraci se můžete spojit se zákaznickou podporou s pomocí live chatu, telefonu nebo e-mailu. Podpora je poskytována 24 hodin, 6 dní v týdnu v angličtině, turečtině, španělštině, arabštině, francouzštině, italštině a němčině.

Výhody OptionsXO


 1. Více než 100 obchodovatelných aktiv.
 2. Investoři mohou využívat širokou nabídku binárních opcí, včetně nástrojů umožňujících omezení ztrát.
 3. Obchodní účet si můžete otevřít už od 25 USD.
 4. Výnos až 85% pro ziskové opce a až 15% refundace u opcí, které skončí ztrátou.
 5. Existuje zde celá řada způsobů jsk vložit peníze na obchodní účet.
  K dispozici je i mobilní obchodování.
 6. Nejsou zde žádné marže, komise ani skryté poplatky.
 7. Můžete využívat i studijní materiály.

Nevýhody OptionsXO


 1. Absence demo účtu pro začátečníky.
 2. Vysoké poplatky za výběr a řada podmínek, které je nutno splnit. Tímto se zásadně liší například od 24Option , kde je výběr zcela zdarma.

Závěrečné shrnutí – OptionsXO


I když je OptionsXO nováčkem na trhu, tak poskytuje unikátní výhody pro spokojenost svých klientů. Různé obchodní nástroje jsou logicky rozmístěny na uživatelsky přátelské platformě. Ve srovnání s ostatními brokery je výhodou nižší minimální vklad a vyšší refundace. Kromě dosti vysokých poplatků za výběr, se tomuto brokerovi nedá nic jiného vytknout.

 

Dále doporučujeme tyto brokery

 1. 24optin
 2. OPTECK
 3. TopOption
powered by Related Pages WP plugin