Option Bit

Registrace na Option Bit

Ve světě binárních opcí je dne už obrovské množství brokerů. Málokterý se ale může pochlubit tím, že stál u zrodu tohoto finančních instrumentu – Option Bit totiž vznikl již v roce 2009.

Option Bit se hlavně díky své vysoké profesionalitě a výborně provedené platformě, která pracuje na systému TradoLogic, řadí k přední světovým brokerům pro binární opce.

Tato obchodní platforma je provozována společností Novox Capital Limited, která má své sídlo na Kypru a stejně jako mnoho další světových brokerů pro binární opce usiluje o získání licence od CySec. Od července 2013 je pod zkušebním dohledem pro získání této licence.

Obchodní platforma OptionBit


Jak je uvedeno výše, obchodní platforma Option Bit pracuje na systému TradoLogic, který se vyznačuje velkou jednoduchostí a vysokou spolehlivostí. Platforma je koncipována jako webová aplikace, mezi lokalizacemi, jejichž počet je dvanáct, bohužel chybí čeština. Na druhou stranu – platforma je strukturována opravdu jednoduše a přehledně, každý se určitě rychle zorientuje.

Na úvodní straně webu naleznete v horní části hned pod základním menu čtyři tlačítka, která slouží pro jednotlivé opce, které lze u brokera OptionBit obchodovat. Konkrétně jsou to opce typu High/Low (pod heslem „digital“), opce One Touch, Boundary (pod heslem „range“) a opce s krátkou dobou expirace (jedna, dvě a pět minut) – turbo.

Platforma Option Bit také svém obchodníkům nabízí výhodnou možnost zbavit se zakoupených opcí ještě před dobou expirace. Rovněž nabízí i možnost prodloužení doby expirace v době, kdy se pozici nevyvíjí tak, jak byste zrovna potřebovali.

Jak OptionBit funguje?


Dvě výše uvedené funkce jsou postaveny na velmi jednoduchých principech. Jestliže potřebujte opci předčasně uzavřít, protože je takzvaně „in the money“ (viz vysvětlení v článku „Co jsou to binární opce“), můžete získat až 30% z vámi investované částky. Procentuelní zisk závisí na tom, jak moc je opce ITM (tzn. jak moc velká je vzdálenost od realizační ceny – strike) a kolik času zbývá dané opci do expirace.

Jestliže je opce takzvaně „out of the money“ (OTM), má obchodník příležitost obdržet při dřívějším uzavření opce až 80% z jeho původní investice.

Mobilní platforma
OptionBit nabízí, kromě webové platformy, i platformu pro mobilní obchodování. Pokud byste chtěli obchodovat kdykoliv a odkudkoliv, můžete si stáhnout do svého mobilního telefonu či tabletu Optin Bit mobilní aplikaci. Určená je vlastníkům zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Jaká aktiva lze na Option Bit obchodovat?


Na první pohled se může zdát, že je nabídka podkladových aktiv u Option Bit velmi chudá, řadí se spíše k horšímu průměru. I když není množství podkladových aktiv tak dechberoucí, rozhodně nechybí základní a nejvíc obchodovaná aktiva – o nic nepřijdete. Na výběr máte z 39 akcií (Apple, BMW, Boeing, …), 4 komodit (zlato, stříbro, …), 13 akciových indexů (DAX, Nasdaq, …) a 3 párů (EUR/USD, …).

Nabídku podkladových aktiv navíc ještě OptionBit vyrovnává poměrně slušnými a stabilními výnosy, které se například u klasických opcí typu High/low pohybují i přes 80% z původní investice.

Vklady a výběry
Příjemnou výhodou, kterou broker Option Bit poskytuje, je že zpracování výběru trvá pouhých 24 hodin! Navíc pokud je výběr prováděn první den v měsícem, nevztahují se na něj žádné poplatky. Peníze se vybírají týmž způsobem, kterým byly na účet vloženy. Pro vklady mohou obchodníci OptionBit využít běžného bankovního převodu, kreditních a debetních karet, ale i internetové peněženky Skrill Moneybooker nebo Netteler.

Option Bit – shrnutí


Binaryoptionsbrokers hodnocení: star-gold 82%
Web: banc de binary www.optionbit.com
Minimální vklad: 200 $
Mininální obchod: 10 $
Maximální obchod: 5 000 $
Demo účet: Ano, je nabízen při založení účtu.
Bonus na vklad: 100% bonus  na první vklad.
Vklady: kreditní karta, bankovní převod, Moneybooker, NeoSurf, PaySafeCard, WebMoney
Výběry: kreditní karta použita při prvním vkladu, bankovní převod, Moneybooker, NeoSurf, PaySafeCard, WebMoney
Druhy opcí: High/Low, Boundary, One Touch
Instrumenty: Forex, komodity, akcie, indexy
Maximální profit: 81%
Regulace : v současné době není regulován, ale má podanou žádost.

Tip pro Vás

Tip pro vás

Podívejte se na názornou ukázku strategie, kterou lze využít pro obchodování minutových opcí.
http://www.youtube.com/watch?v=Y3qHjGfb-n4

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. 24optin
  2. Banc de Binary
  3. OptionFair
  4. StockPair
powered by Related Pages WP plugin