Společnost EZTrader byla založena již v roce 2008 a v Evropě patří mezi nejzavedenější společnosti umožňující on-line obchodování s binárními opcemi.

EZTrader je průkopníkem v oblasti obchodování opcí a jednou z prvních společností, která byla regulována kyperskou Komisí pro cenné papíry (CySEC). Obchodování opcí s regulovaným makléřem znamená, že vaše finanční prostředky a osobní informace jsou chráněny a je s nimi zacházeno dle přísných pravidel a nařízení.

Sponzorství

EZTrader je významným sponzorem evropských sportovních klubů a významných akcí. Mezi nejznámějšími můžeme zmínit tenisový Wimbledon, anglický fotbalový klub Tottenham Hotspur FC,  italský fotbalový klub AS Řím a německý národní tým házenkářek.

Možnosti obchodování jsou neomezené

Unikátní, uživatelsky přívětivá a snadno ovladatelná platforma EZTrader umožňuje začít obchodovat opce jak začátečníkům, tak  i zkušenějším obchodníkům. Umožňuje jim lépe předvídat průběh jednotlivých obchodů a možné výkyvech na finančních trzích. Obchodovat můžete více než 120 nejoblíbenějších aktiv na trhu, včetně celosvětově obchodovaných akcií, komodit, indexů a měnových párů. Na výběr máte obchodování binárních opcí s různými časovými expiracemi, jak krátkodobé možností 60, 90 nebo 120 sekund, tak i dlouhodobé s expirací hodin, dnů či měsíců.

Nízký minimální vklad a zároveň nejvyšší možné výhry

Minimální vklad na účet obchodníka je £ 50. I s takto malou částku můžete začít obchodovat na platformě EZTrader. U krátkodobých investic můžete dosáhnout výnosnosti až 95%. U dlouhodobých obchodů až  400%.
Minimální a maximální obchodní částky se pohybují od 10 až 3500 liber tak, aby mohl komfortně obchodovat jak úplný nováček, tak i zkušený obchodník s vyšším kapitálem.

Je nutno zdokonalovat své obchodní dovednosti

EZTrader nabízí velké množství obchodních nástrojů a zároveň i široké možnosti vzdělávání,  odbornou přípravu nutnou pro pochopení principu obchodování s opcemi. Obrovskou výhodou je možnost využít demo účet, kde můžete cvičit své dovednosti s virtuálními penězi v bezrizikovém prostředí.

Široká nabídka obchodních bonusů

Je nutno si uvědomit, že obchodování s binárními opcemi má své vzestupy a pády. EZTrader nabízí svým věrným celou řadu bonusů tak, aby je odměnili za obchodní úsilí a podporovali je po celou dobu obchodování na platformě EZTrader. Mezi bonusy, které jsou nabízeny obchodníkům, je třeba zmínit uvítací bonus (first deposit bonus),  který se může vyšplhat až na 100% vložené částky. Zmínit je třeba i speciální propagační bonusy.

Největší světová aktiva na dosah ruky

Obchodní platforma společnosti EZTrader byla navržena a vyvinuta s cílem zajistit jak multi funkčnost na různých zařízeních, tak i kompatibilitu mezi  jednotlivými prohlížeči. Kromě toho, mobilní aplikace EZTrader umožňuje bezproblémovou funkčnost na zařízeních podporujících Android.

Využijte balíčky obchodních signálů

Chcete obchodovat jako profesionál? EZTrader vám nabízí balíčky obchodních signálů, které zefektivní vaše obchody. EZTrader spolupracuje s významným poskytovatelem těchto signálů se společností Trading Central, která poskytuje poskytuje svým zákazníkům balíčky předpovědí statisticky vypracovaných trendů trhu, založených na analýze současného stavu trhu.

Podpora vašeho obchodování 24 hodin denně, sedm dní v týdnu

Zákaznický servis je na špičkové úrovni. Uživatelská podpora je plně vyškolena a profesionální. Tým podpory plně komunikuje mnoha světovými jazyky a odpoví na jakékoliv dotazy, které mohou nastat. V případě, že potřebujete okamžitou radu či pomoc, máte možnost využít i Live Chat (živý chat s podporou). Velkou škodou však je, že se nedomluvíte česky. Ideální je tedy ovládat aspoň jeden světový jazyk.

Hodnocení Binaryoptionsbrokers : star-gold 89%
Web: banc de binary www.eztrader.com
Minimální vklad: £ 50
Minimální obchod: £ 10
Maximální obchod: £ 3 500
VIP účty:
Demo účet:
Payouts: až 95%
Bonus na vklad: nabízí až 100% bonus na váš první vklad.
Vklady a výběry: bankovní převod, kreditní karta, Moneybookers
Druhy opcí: High/Low
Instrumenty: Forex, komodity, akcie, indexy
Regulace : CySec

Tip pro vás

Dnes vám přinášíme tip na e-knihu přímo od brokera EZTrader. Stáhnout si ji můžete zdarma zde.