Registrace na AnyOption

Registrace na AnyOption

Krátce o AnyOption

AnyOption je jeden z prvních brokerů na trhu binárních opcí. Tento broker zahájil svou činnost již v roce 2008 a dnes patří k jednomu z nejspolehlivějších, nejprofesionálnějších a nejoblíbenějších brokerů v oboru tohoto finančního derivátu – všude po světě má několik stovek tisíc klientů. Provozovatelem AnyOption je společnost Ouroboros Derivatives Trading Limited, která je součástí úzkého seskupení brokerů pro binární opce, kteří podléhají regulaci CySec – kyperské komise pro cenné papíry a finanční trhy.

Obchodní platforma


Obchodní platforma AnyOption nabízí jednak obchodování binárních opcí jako webovou aplikaci a jednak také jako aplikaci pro obchodování v telefonu či v tabletu. Tato služba je určena zařízením, která mají buď Android (Samsung, LG, … ), popřípadě iOS (iPad, iPhone). Mobilní aplikace je vhodná pro ty obchodníky, kteří jsou často na cestách a bojí se, že by jim tak mohl ujít výhodný obchod.

Platforma AnyOption nyní nabízí devět jazykových verzí, kde ale chybí čeština. Neviděli bychom to jako velký problém – platforma je totiž koncipována velice intuitivně a každý obchodník si s ní bude schopný poradit. Web je postaven na úplné jednoduchosti, je takzvaně „user-friendly“. Všechno je přehledně rozděleno a uspořádána, rozhodně se nemusíte bát, že byste nebyli schopní se zorientovat. Platforma je navržena tak, aby si s ní věděl rady i naprosto nezkušený obchodník.

U AnyOption můžete obchodovat různé druhy opcí. Vybrat si můžete z již klasických opcí typu High/Low, z opcí typu OneTouch a pokud chcete zkusit něco nového, doporučujeme otestovat žhavé novinky Option+ a Binary 0-100., o kterých se zmíníme níže.

I přes to, že opce typu High/Low jsou úplnou klasikou, mají u AnyOption svá specifika. Způsob jejich obchodování je stejný jako u jiných brokeru nabízejících tyto opce. Navíc ale má obchodník možnost zvolit u binárních opcí kombinaci profitu (výnosu) a refundace (náhrada výdajů). Refundace, neboli náhrada výdajů, tvoří určité procentu z investované částky a obchodník ji získá, jestliže opce skončí ztrátově. AnyOption nabízí hned několik možných kombinací profit/refundace. ¨pro určité podkladové aktivum je vždy na výběr z několika možných variant, tudíž je jen na daném obchodníkovi, jaký poměr profitu a refundace si vybere.

Výše jsme vás upozorňovali na dvě novinky – na Option+ a na Binary 0-100. Nyní si tyto dvě novinky rozebereme a seznámí vás s tím, k čemu jsou dobré, pro koho jsou vhodné a podobně. Vyzkoušejte obchodovat s 24option, moderním a regulovaným brokerem.

Option+


Funkci Option+ využijí zejména ti obchodníci, kteří nakoupili binárních opci a z určitého důvodu se jí potřebují zbavit. Tento nástroj totiž slouží pro zpětný odkup opce. Stačí, když v oddělení „My Options“ obchodník zvolí danou opci a poté klikne na tlačítko s volbou „Get qoute“.

Binary 0-100

Pod tímto názvem se skrývá speciální opce typu Above/Below. Opce Binary 0-100 má proměnlivý výnos. U této opce se procento výnosu mění v závislosti na aktuální ceně daného podkladového aktiva. Obchodník tak má možnost nakoupit opci s opravdu vysokým výnosem, který zpravidla překračuje i hranici 100%.

Zkuste obchodovat s bitcoiny

Další možností, pokud si chcete svoje obchodování zpestřit, je varianta obchodování bitcoinů. Bitcoiny se obchodují stejným způsobem jako opce typu One Touch, přičemž nabízí vysoké výnosy od 90% výše.

Mnoho aktiv


U AnyOption si vybere doopravdy každý! Vybírat můžete z nabídky, která obsahuje více než 120 základních podkladových aktiv.

  • 76 akcií (Walt Disney, Gazprom, … )
  • 9 měnových párů (EUR, USD, … )
  • 28 akciových indexů (Dubai, Tel Aviv, 25, … )
  • 4 komodity (zlato, stříbro, … )

Způsoby vkladu a výběru


Pro účely vkladu je možné využít, stejně tak jako u mnoha jiných brokerů, běžného bankovního převodu, kreditních a debetních karet, popřípadě internetové peněženky Skrill Moneybookers. Pro účely výběru je akceptován pouze bankovní převod, debetní nebo kreditní karty. Požadavky na výběr z účtu jsou zpravidla zpracovány během tří pracovních dnů.

Nevýhody
I přesto, že má broker AnyOption ve své nabídce mnoho pozitivního, má i nedostatky. Níže se podívejte, jaké to jsou.


Hodnocení Binary options brokers : star-gold 91%
Web: banc de binary www.anyoption.com
Minimální vklad: 200 $
Mininální obchod: 25 $
Maximální obchod: 20 000 $
Maximální profit: 81%
Refundace: 25%
VIP účty:
Demo účet: Obchodník neposkytuji demo účet.
Bonus na vklad:
Vklady a výběry: kreditní karta, MoneyBookers/Skrill, CashU, bankovní převod
Druhy opcí: Up/Down, Boundary, One Touch, 60 seconds
Instrumenty: Forex, komodity, akcie, indexy, Bitcoin
Regulace : CySec


Tip pro vás

Podívejte se na recenzi AnyOption a prohlédněte si uživatelské prostředí této obchodní platformy.

Binární opce s AnyOption

AnyOption – Obchodník s binárními opcemi

Obchodník s binárními opcemi - AnyOption

Obchodník s binárními opcemi – AnyOption

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. Banc de Binary
  2. Option Bit
  3. StockPair
powered by Related Pages WP plugin

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *